Garanti Koşulları

Garanti Koşulları
Sipariş verdiğim ürün hasarlı/kırık/kullanılamaz halde geldi. Nasıl telafi edilecek?

Ender durumlarda ürünler gönderi esnasında zarar görebilir. Ürün İade Formunu veya Mutlu Müşteri Formunu doldurarak bildirimde bulunun. Hasarlı ürün, kargo ücreti firmamıza ait olmak üzere iade alınacak; talebiniz doğrultusunda yenisi veya alternatifi adresinize bilabedel gönderilecektir. Alışverişiniz garanti altında!

Sipariş ettiğim ürün yerine başka bir ürün geldi. Değişimi nasıl olacak?

Ürün İade Formunu veya Mutlu Müşteri Formunu doldurarak bildirimde bulunun. Yanlış ürün, kargo ücreti firmamıza ait olmak üzere iade alınacak; talebiniz doğrultusunda yenisi veya alternatifi adresinize bedelsiz gönderilecektir. Alternaif ürünün fiyatı farklı ise, satış temsilcilerimiz size havale/iade konusunda bilgi verecek ve gerekli işlemlere yönlendirecektir.

Satın aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerde, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla, 15 gün zarfında fatura ibrazı ile ürün değişimi yapabilirsiniz. Mağazalarımızda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlerde ürünün kargo ile gönderim ücreti size ait olmak koşuluyla, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumdaki ürünleri 7 gün zarfında fatura ibrazı yaparak iade edebilirsiniz.

İade prosedürü:
1. Aşağıda linki olan iletişim formunu formunu eksiksiz doldurunuz.
2. Tarafımızdan iade onayının size iletilmesini takiben, ürünü (ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla), ürünün faturası ve var ise garanti belgesini, kargo ücreti size ait olmak üzere, tarafımıza yollayınız.
3. Ürünün iade şartları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi bankanızın insiyatifindedir. Genellikle, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler yaklaşık 3 hafta, havale ve EFT yoluyla yapılan alışverişler ise yaklaşık 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

E-Bülten'e Kaydol
Doğrudan kişiye özel teklifler ve fırsatlardan haberdar olmak ve e-posta olarak almak için kaydolun.