Anasayfa Parti Paketi Kullanım Şartları
Partiler-Kutlamalar
Parti Malzemeleri
Ayın ürünleri!
Açık Pembe Kalp Folyo Balon 45cm
Açık Pembe Kalp Folyo Balon 45cm
8,50 TL
Seni Seviyorum, Kart/Zarf
Seni Seviyorum, Kart/Zarf
2,50 TL
I Love You, Kırmızı Kalpli Folyo Balon
I Love You, Kırmızı Kalpli Folyo Balon
24,00 TL
Seni Seviyorum Çıkartma Set
Seni Seviyorum Çıkartma Set
9,50 TL
I Love You Kalp Folyo Balon 45cm
I Love You Kalp Folyo Balon 45cm
16,00 TL
Kullanım Şartları
Güven ve gizliliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Partipaketi.com’un ayrıcalıklarından faydalanırken, aşağıdaki bilgileri de sizlere hatırlatmak istedik.Yaş Sınırlaması

Uluslararası internet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13'ün altında ise, üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler içinde zorunlu olarak belirtmeniz gereken e-posta adresi için velinizin onayını almanızı öneririz.

Bunun haricinde, üyelerinin izni olsa bile, 18 yaşından küçük kişiler Partipaketi.com’dan alışveriş yapamazlar.Üyelik

Alışveriş yapmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz ve sonraki alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

Partipaketi.com’u ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Bunun haricinde, e-posta adresinize ve cep telefonunuza, yeni ürünler, indirimler ve benzeri konularda bilgi vermek için zaman zaman mesajlar gönderilir.Alışveriş

Partipaketi.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızda Partipaketi.com’da geçerlidir.

Partipaketi.com, sitede yayınlanan fiyatları, görselleri, ürün özellikleri ve tüm bilgileri daha önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Partipaketi.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Partipaketi.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Partipaketi.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

Partipaketi.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz Bu sitede yer alan hiçbir materyal fonksiyonalite, Partipaketi.com’un izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz ve tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 3 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği Partipaketi.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir. partipaketi.com, satışa sunduğu yüzlerce ürünün hepsinin stoğunu tutmaktadır. Ancak şeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta bulunmayan ürünlerin satışı gerçekleşmiş olabilir. Bu durumlarda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığı ile bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yolu ile verildiyse, banka hesabına iade edilir.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz veya ürün satın aldığınızda, yukarıda belirttiğimiz hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olursunuz.
Amacımız sizlere kaliteli hizmeti en iyi ve en güvenli şekilde sunabilmektir. İyi alışverişler dileriz.
Helyum