Anasayfa Parti Paketi Gizlilik Bildirimi
Partiler-Kutlamalar
Parti Malzemeleri
Ayın ürünleri!
Açık Pembe Kalp Folyo Balon 45cm
Açık Pembe Kalp Folyo Balon 45cm
8,50 TL
I Love You Kalp Folyo Balon 45cm
I Love You Kalp Folyo Balon 45cm
16,00 TL
I Love You, Kırmızı Kalpli Folyo Balon
I Love You, Kırmızı Kalpli Folyo Balon
24,00 TL
Seni Seviyorum Çıkartma Set
Seni Seviyorum Çıkartma Set
9,50 TL
Seni Seviyorum, Kart/Zarf
Seni Seviyorum, Kart/Zarf
2,50 TL
Gizlilik Bildirimi

%100 Güvendesiniz…

Lütfen rahat olun. Çünkü, PartiPaketi.com’da alışveriş yaparken, 1024 bit SSL Güvenlik Sertifikası ve VeriSign Trust Seal servisleri sayesinde %100 güvendesiniz. Sadece size ait ve size özel olan kişisel bilgileriniz, cinsiyetiniz, yaşınız, kredi kart bilgileriniz ve e-posta adresleriniz VeriSign TrustSeal servisi sayesinde hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.Kredi Kartımı Güvenle Kullanabilir Miyim?

PartiPaketi.com’da alışveriş yaparken, bilinen en güvenli hizmetleri ve dünyanın en iyi korunan sunucuları üzerinden hizmet alırsınız. İşte bu nedenle, %100 güvendesiniz.

Kredi Kartı’nız ile alışveriş yaparken, tarayıcınızın sağ alt köşesinde bir anahtar simgesi göreceksiniz. Bu simge sayesinde, tarayıcı üzerinden göndereceğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Size ait olan kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmıyoruz. Bu bilgiler, sizi tanımamız ve size yapacağımız duyuru ve size özel kampanya haberleri için bizler tarafından korunan ve üçüncü kişilere vermediğimiz bilgilerdir.

%100 güvenli alışveriş yaparken verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz ve şifreleriniz, PartiPaketi.com tarafından saklanmamaktadır. İşte bu nedenle, her alışverişinizde yeniden kredi kartı numaranızı giriyor ve güvenle alışveriş yapabiliyorsunuz.1024 bit SSL Güvenlik Sertifikası nedir? Neden Buna İhtiyaç Vardır?

PartiPaketi.com ‘dan alışveriş yaparken, güvende olmanız için, çok yoğun güvenlik prosedürü ve testinden geçtik. Bu sertifika, tüm bu adımları geçtiğimizi ve sizin de alışveriş yaparken %100 güvende olduğunuzun haklı sembolüdür. Bu sembolü gördüğünüz her ekran, içinizin rahat edebileceği bir alışveriş ortamında olduğunuzu size bildirmektedir.
Helyum